1. Stanovništvo
  2.  »
  3. Posao
  4.  » Oglas za posao – STRUČNI SARADNIK ZA KONTROLING
Oglas za posao – STRUČNI SARADNIK ZA KONTROLING

Mjesto rada

Banja Luka

Broj izvršilaca

1

Sektor

Sektor za finansijsko računovodstvo i kontroling
Opis radnog mjesta

Glavne odgovornosti:

  • Izrada upravljačkih izvještaja o poslovanju Banke i realizaciji postavljenih planova;
  • izrada izvještaja za konsolidaciju bankarske Grupe;
  • učestvovanje i korordinacija u pocesu pripreme plana Banke;
  • učestvovanje i korodinacija u procjeni očekivanih rezultata tekuće godine (izrade forecast-a);
  • izrada Izvještaja o poslovanju banke za potrebe Nadzornog odbora;
Potrebne kvalifikacije

Potrebna stručna sprema:

  • VSS – Ekonomski fakultet

Potrebno radno iskustvo:

  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom na istim ili sličnim poslovima u oblasti finansija ili upravljanja rizicima
Dodatne vještine

Posebni uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru MS office paketa, poželjno napredno poznavanje Excel-a;
  • aktivno poznavanje engleskog jezika;
  • Spremnost na timski rad u okviru Odjeljenja i sa ostalim organizacionim dijelovima Banke;
  • analitičnost, tačnost, preciznost.

Kandidati pored navedenih uslova moraju da ispunjavaju i opšte uslove predviđene zakonom.

Rok za prijave

Prijave na oglas dostavljaju se zaključno sa 26. 5. 2023. godine. Uz prijavu, kandidati su dužni dostaviti i svoju biografiju.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Banka će o rezultatima oglasa obavijestiti samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Sa kandidatima koji ispunjavaju uslove biće obavljen razgovor uz mogućnost testiranja.

Prijave na oglas se dostavljaju na e-mail kadrovska@nlb-rs.ba

Prijavu možete poslati na Email:
kadrovska@nlb-rs.ba